Tribe Common - en to et_EE translation catalogue (199 entries)

en:  and
et_EE: ja

en: Return to WordPress Updates
et_EE: Tagasi WordPressi uuenduste juurde

en: Go to WordPress Updates page
et_EE: Mine Wordpressi uuenduste lehele

en: Return to Plugins page
et_EE: Tagasi pluginate lehele

en: Go to plugins page
et_EE: Mine pluginate lehele

en: Free
et_EE: Tasuta

en: Hide the following settings tabs on every site:
et_EE: Peida järgmised seadete nupud igal lehel:

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
et_EE: Siin saab kõiki Modern Tribe The Event Calendar seadeid muuta.

en: Network Settings
et_EE: Võrgu seaded

en: News and Tutorials
et_EE: Uudised ja juhendid

en: Premium Add-Ons
et_EE: Preemium Add-onsid

en: Requires:
et_EE: Nõuab:

en: Latest Version:
et_EE: Viimane versioon:

en: More...
et_EE: Rohkem..

en: You are up to date!
et_EE: Plugin uuendatud!

en: You need to upgrade!
et_EE: Pead uuendama!

[ctx: not available]
en: n/a
et_EE: pole saadaval

en: Show The Events Calendar link
et_EE: Kuva sündmuste kalendri linki

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
et_EE: Kui sinu meelest on see plugin super, siis täna Modern Tribe töö eest! Suurim tänu on tunnustus, lisa väike tekst kalendri all, mis viitab Events Calendar projektile.

en: See an example of the link
et_EE: Vaata lingi näidist

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
et_EE: Kui sinu meelest on see plugin super, siis täna Modern Tribe töö eest! Suurim tänu on tunnustus, lisa väike tekst kalendri all, mis viitab Events Calendar projektile.

en: We hope our plugin is helping you out.
et_EE: Loodame, et meie plugin aitab sind.

en: Check out the available add-ons
et_EE: Vaata, millised Add-Ons-id on saadaval

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
et_EE: Otsid lisafunktsionaalsusi s.h. korduvaid sündmusi, kohandatud meta, kommuuniti sündmused, piletimüük jms?

en: Select the date format to use in datepickers
et_EE: Vali kuupäeva formaat, mida kasutada kuupäevavalikus

en: Datepicker Date Format
et_EE: Kuupäeva valiku formaat

en: <p>The following three fields accept the date format options available to the php date() function. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Learn how to make your own date format here</a>.</p>
et_EE: <p>Järgnevad väljadele saab sisestada ainult () php kuupäevaformaati. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Vaata, kuidas luua omale kuupäeva formaat </a>.</p>

en: Date Format Settings
et_EE: Kuupäeva seaded

en: View
et_EE: Vaata

en: California
et_EE: Kalifornia

en: Zambia
et_EE: Sambia

en: Yemen
et_EE: Jeemen

en: Viet Nam
et_EE: Vietnam

en: Venezuela
et_EE: Venetsueela

en: Uzbekistan
et_EE: Usbeki

en: United Kingdom
et_EE: Iglismaa

en: Ukraine
et_EE: Ukraina

en: Turkmenistan
et_EE: Turkmeenia

en: Turkey
et_EE: Türgi

en: Tunisia
et_EE: Tuneesia

en: Thailand
et_EE: Taimaa

en: Tanzania, United Republic Of
et_EE: Tansaania

en: Syrian Arab Republic
et_EE: Süüria

en: Switzerland
et_EE: Šveits

en: Sweden
et_EE: Rootsi

en: Swaziland
et_EE: Svaasimaa

en: Sudan
et_EE: Sudaan

en: Spain
et_EE: Hispaania

en: Somalia
et_EE: Somaalia

en: Slovenia
et_EE: Sloveenia

en: Slovakia (Slovak Republic)
et_EE: Slovakkia

en: Singapore
et_EE: Singapur

en: Seychelles
et_EE: Seishellid

en: Saudi Arabia
et_EE: Saudi-Araabia

en: Russian Federation
et_EE: Venemaa

en: Romania
et_EE: Rumeenia

en: Poland
et_EE: Poola

en: Philippines
et_EE: Filipiinid

en: Peru
et_EE: Peruu

en: Papua New Guinea
et_EE: Paapua Uus Guinea

en: Oman
et_EE: Omaan

en: Norway
et_EE: Norra

en: Nigeria
et_EE: Nigeeria

en: Nicaragua
et_EE: Nikaraagua

en: New Zealand
et_EE: Uus Meremaa

en: New Caledonia
et_EE: Uus Kaledoonia

en: Netherlands
et_EE: Holland

en: Nepal
et_EE: Nepaal

en: Namibia
et_EE: Namiibia

en: Mozambique
et_EE: Mosambiik

en: Morocco
et_EE: Maroko

en: Mongolia
et_EE: Mongoolia

en: Moldova, Republic Of
et_EE: Moldova Vabariik

en: Mexico
et_EE: Mehhiko

en: Mauritius
et_EE: Mauriitius

en: Mauritania
et_EE: Mauritaania

en: Maldives
et_EE: Maldiivid

en: Malaysia
et_EE: Malaisia

en: Madagascar
et_EE: Madagaskar

en: Macedonia
et_EE: Makedoonia

en: Lithuania
et_EE: Leedu

en: Libya
et_EE: Liibüa

en: Liberia
et_EE: Libeeria

en: Lebanon
et_EE: Liibanon

en: Latvia
et_EE: Läti

en: Lao People's Democratic Republic
et_EE: Laos

en: Kyrgyzstan
et_EE: Kõrgestan

en: Kuwait
et_EE: Kuveit

en: Korea, Republic Of
et_EE: Korea

en: Korea, Democratic People's Republic Of
et_EE: Korea

en: Kenya
et_EE: Keenia

en: Kazakhstan
et_EE: Kasahstan

en: Jordan
et_EE: Jordaania

en: Japan
et_EE: Jaapan

en: Jamaica
et_EE: Jamaika

en: Italy
et_EE: Itaalia

en: Israel
et_EE: Iisrael

en: Ireland
et_EE: Iirimaa

en: Iraq
et_EE: Iraak

en: Iran (Islamic Republic Of)
et_EE: Iraan

en: Indonesia
et_EE: Indoneesia

en: Iceland
et_EE: Island

en: Hungary
et_EE: Ungari

en: Greece
et_EE: Kreeka

en: Germany
et_EE: Saksamaa

en: Georgia
et_EE: Gruusia

en: French Polynesia
et_EE: Prantsuse Polüneesia

en: French Guiana
et_EE: Prantsuse Guiana

en: France
et_EE: Pransusmaa

en: Finland
et_EE: Soome

en: Falkland Islands (Malvinas)
et_EE: Falklandi saared

en: Ethiopia
et_EE: Etioopia

en: Estonia
et_EE: Eesti

en: Egypt
et_EE: Egiptus

en: Ecuador
et_EE: Ekuador

en: Dominican Republic
et_EE: Dominikaani Vabariik

en: Denmark
et_EE: Taani

en: Czech Republic
et_EE: Tšehhi Vabariik

en: Cyprus
et_EE: Küpros

en: Cuba
et_EE: Kuuba

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
et_EE: Horvaatia

en: Cook Islands
et_EE: Cooki saared

en: Congo, The Democratic Republic Of The
et_EE: Kongo demokraatlik vabariik

en: Congo
et_EE: Kongo

en: Colombia
et_EE: Kolumbia

en: China
et_EE: Hiina

en: Chile
et_EE: Tšiili

en: Chad
et_EE: Tšaad

en: Central African Republic
et_EE: Kesk-Aafrika Vabariik

en: Cayman Islands
et_EE: Kaymani saared

en: Canada
et_EE: Kanada

en: Cameroon
et_EE: Kamerun

en: Cambodia
et_EE: Kambodza

en: Bulgaria
et_EE: Bulgaaria

en: Brazil
et_EE: Brasiilia

en: Bosnia And Herzegowina
et_EE: Bosnia And Hertsegoviina

en: Bolivia
et_EE: Boliivia

en: Belgium
et_EE: Belgia

en: Belarus
et_EE: Valgevene

en: Angola
et_EE: Angoola

en: American Samoa
et_EE: Ameerika Samoa

en: Algeria
et_EE: Alžeeria

en: Albania
et_EE: Albaania

en: Select a Country:
et_EE: Vali riik:

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
et_EE: Riikide list peab olema formaadis üks maa reas järgneva formaadi järgi: <br>US,Ameerika Ühendriigid <br> UK, United Kingdom.

en: %s must be a phone number.
et_EE: %s peab olema telefoninumber

en: %s must consist of 5 numbers.
et_EE: %s peab sisaldama 5 numbrit

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
et_EE: %s võib sisaldada vaid tähti, tühikuid, ülakoma ja mõttekriipsu

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
et_EE: %s võib sisaldada vaid tähti, numbreid, ülakoma ja tühikuid

en: %s must be a number between 0 and 21.
et_EE: %s peab olema number 0 ja 21 vahel

en: %s must be a number or percentage.
et_EE: %s peab olema number protsentides

en: %s cannot be a duplicate
et_EE: %s ei saa olla dublikaat

en: %s cannot be the same as %s.
et_EE: %s ei saa olla sama kui %s.

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
et_EE: Võrdlus ebaõnnestus kuna väärtust ei edastatud väljale %s.

en: %s must have a value that's part of its options.
et_EE: %s peab sisaldama väärtust sellest valikust

en: %s must be a valid absolute URL.
et_EE: %s peab olema kehtiv absoluutne URL

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
et_EE: %s peab olema kehtiv slug (numbrid, tähed, alakriipsud)

en: %s must be a positive number.
et_EE: %s peab olema positiivne number.

en: %s must contain numbers, letters and dots only
et_EE: %s peab sisaldama ainult numbreid, tähti ja punkte

en: %s must contain numbers and letters only
et_EE: %s peab sisaldama ainult numbreid ja tähti

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
et_EE: funktsiooni nimega

en: Non-existant field validation function passed
et_EE: Mitte -eksisteeriva välja funktsioon sisestati

en: Field ID:
et_EE: Välja ID

en: Invalid or incomplete field passed
et_EE: Vale ja lõpetamata väli sisestati

en: Unknown or not set
et_EE: Tundmatu või määramata

en: System Information
et_EE: Süsteemi info

en: There are no fields setup for this tab yet.
et_EE: Selle nupu jaoks pole välju määratud veel.

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
et_EE[0]: Ülevalolevat seadet ei salvestatud. Teised seaded slvestati edukalt.
et_EE[1]: Ülevalolevat seadeid ei salvestatud. Teised seaded slvestati edukalt.

en: None of your settings were saved. Please try again.
et_EE: Ühtegi seadet ei salvestatud. Proovi uuesti.

en: Your form had the following errors:
et_EE: Vormil olid järgmised vead:

en: The request wasn't sent from this tab.
et_EE: Päring ei saadetud sellelt tab-ilt.

en: The request was sent insecurely.
et_EE: Päring ei saadetud turvaliselt

en: You don't have permission to do that.
et_EE: Sul pole õigust seda teha.

en: You've requested a non-existent tab.
et_EE: Taotlesid nuppu, mida pole olemas.

en: %s Settings
et_EE: %s seaded

en: Events Settings
et_EE: Sündmuse seaded

en: Valid Key! Expires on %s
et_EE: Kehtiv kood! Aegub %s

en: Sorry, key validation server is not available.
et_EE: Vabandame, koodi valideerimise server pole saadaval

en: License key(s) updated.
et_EE: Litsents(id) uuendatud

en: A valid license key is required for support and updates
et_EE: Kehtiv litsentsi kood on vajalik ligipääsuks uuendustele ja abikeskusele

en: License Key
et_EE: Litsentsi kood

en: Settings
et_EE: Seaded

en: Network
et_EE: Võrgustik

en: Done
et_EE: Valmis

en: Today
et_EE: Täna

en: Prev
et_EE: Eelmine

en: Next
et_EE: Järgmine

en: Help
et_EE: Abi

en: Display
et_EE: Kuva

en: Licenses
et_EE: Litsentsid

en: Events
et_EE: Sündmused

en: Settings saved.
et_EE: Seaded salvestatud

en: General
et_EE: Üldine

en: No select options specified
et_EE: Valik on tegemata

en: No checkbox options specified
et_EE: Checkboxi võimalused on täpsustamata

en: No radio options specified
et_EE: Raadio võimalused on täpsustamata

en: Invalid field type specified
et_EE: Väär välja tüüp

en: Event Add-Ons
et_EE: Sündmuse Add-Onsid.

en: United States
et_EE: Ameerika Ühendriigid
